Shih Tzu A-pesakond 15.05.2012

 

15.05. 2012 sündis meie kenneli esimene Shih-Tzu kutsikad.

Shih-Tzud on väikesed seltsikoerad kes arvastavad olla inimese läheduses. Oma ülimat sõbraliku iseloomuga võidavad nad kõikide inimeste südamed, ta on hea kaaslane nii täiskasvanutele kui lastele, ta tunneb ennast hästi nii korteris kui ka õues liikudes. Shih Tzu puhul tuleb kindlasti arvestada ka iganädalase karvahooldusega, koeri tuleb kammida ja pesta. Nad on lőbusad ja toredad koerad. Neile on väga oluline, et kőik neid paitaksid ja sülle vőtakisd, seda muidugi juhul, kui nad seda ise tahavad. Neile meeldib väga liikuda, mängida ja oma peremehele head meelt valmistada.Shih-Tzud sobivad väga hästi korteris pidamiseks, kuna "ei jää enamasti jalgu" - nad leiavad endale magamiseks ühe rahuliku nurga ja püsivad seal suhteliselt palju paigal.
Shih-Tzudel on väga kindel iseloom, mis teeb nad sobivaks kaaslaseks peaaegu kőiki tőugu koertele ja lastele.Vaatamate kőigele valib Shih endale perest ühe inimese, keda ta tingimusteta eelistab teistele.
Shih-Tzud ei salli kära, müra ja riidu - ühesőnaga kőike, mida vőib samastada kurjade vaimudega. Selles suhtes "peab ta korda" teiste pereliikmete, ka koerte seas.

Meie kutsikate uhked vanemad on Lustica Valga Amethyst ja meie Maksyma Tybetina.

Pesakonnas on 2 emast kutsikat ja 3 isast kutsikat, värsuselt on kutsikad kuldsed valgega. Rohkem pilte kutsikatest saab vaadata galeriist

kutsikate isa Lustica Valga Amethyst

Kutsikad on saanud 7 nädalaseks ja siin mõned pildid

Meie kutsikad on juba 2 nädalased, kutsikad kasvavad kenasti, söövad ja magavad. Silmad on juba avatud ja avastavad maailma =)

 

Kui Teil on huvi Shih-Tzu kutsikate vastu siis võtke julgesti ühendust tel. 55612829 või kirjutage kennel@tseepo.pri.ee