P. pesakond 01.03.2013

 

Meie kutsikad sündisid 01.03.2013.Meil on 2 isast kutsikat ( üks on sinine kuldsega ja teine must kuldsega)ja 4 emast (kõik mustad kuldsega) .

Tseepo Dom-Dong ja Dra Minjen Buwa to Tseepo .

Dom-Dong ehk koduselt Dommy on suur ja sõbralik koer, samas on ta ka suur valvur . Dommy isa on pärit Venetzuelast, ema Itaaliast kuid sündinud on ta meie kennelis. Dommyl on ka paar pesakonda järglasi, kes kõik on head sõbrad oma perekondadele .

Pesakonna ema on meie Raja of Sarase alimet kutsikas kennelist Dra Minjen. Buwa on oma isalt pärinud ilusa lühikese kere ja väga graatsilise liikumise, emalt aga saanud oma kasvu .Buwa ema on nimelt üks kõige kõrgemaid Eestis elavaid emaseid koeri.

Pesakonna mõlematele vanematele on teostatud kõik vajalikud terviseuuringud, nendel mõlemal on puusauuringu tulemus A/A ja küünarliigesed 0/0.Silmad on kontrollitud, korras. Mõlemad vaned on käinud ka näitustel ja tõestanud on tõulisust, Dommy on Eesti ja Leedu juunior Tsempion, lisaks ka Eesti Tsempion. Buwa on kahjuks osalenud ainult paaril näitusel , võitis ka tiitli Eesti Võitja 2010

Ootame tugeva luustikuga kutsikaid ! Kutsikate galeriid saab jälgida siit

meie kutsikad on kõik oma uutes kodudes, soovime kõigile pind päkka kasvamisel !

 

kutsikate isa Tseepo Dom-Dong

tulevane kutsikate ema Dra Minjen Buwa to Tseepo