W-pesakond 12.12.2015

Meie W-pesakonna vanetamtes on valitud suurepärased vanemad, isa Skylit Mei Mustang ja ema Tseepo Niu-Niu. Miks oleme valinud antud koerad ? Mustang on kindlasti suurepärane etalon oma rahuliku iseloomu poolest, ta on suurepärase peaga, suurepärase luustikuga ja väga uhke kasukaga härrasmees. Tema suurepärast välimiku kiidavad ka kohtunikud, selle kinniuseks on Mustangil ette näidata rohkelt tsempioni tiitleid LTU JCH,EST J CH,LVA JCH,BALT J CH,EST CH,LVA CH,LTU CH,BALT CH,BLR CH,SWE CH,C.I.B,SVN CH,SVNW15,ROU CH,ROU GR CH . Kutsikate ema on meie kenneli kasvandik, Niu-Niu. NiuNiu on suurepärase luustikuga ja hea kerge liikumisega emane. Ta on ka meie U -pesakonna ema ja tõestanud juba , kui suurepärane ema ta suudab olla. Niu Niu on käinud vähe näitustel, kuid on kinnitanud omale Eesti välimiku tsempioni tiitli.
 
Skylit Mei Mustang 
Tseepo Niu-Niu 
12.12.2015 sündis meil 12 imearmast kutsikat. 4 isast kutsikat ja 8 emast. 2 isast ja 1 emane kutsikas on värvuselt sinine kuldsega, ülejäänud mustad kuldsega.
Hetkel on veel oma kodu otsingul mõned emased kutsikad, helista ja küsi lisa infot tel. 55612829 või email kennel.tseepo@gmail.com